AKTUALNOŚCI

Portal Histmag partnerem Festiwalu Historii bez Liku

6 czerwca 2019

Z dumą ogłaszamy kolejnego partnera medialnego Festiwalu Historii bez Liku – Histmag.org

Jest to jeden z wiodących portali historycznych w Polsce, a także najdłużej istniejący w Polsce serwis poświęcony szeroko rozumianej historii. Portal powstał w październiku 2001 roku i jest czytany przez ponad 300 000 osób!

Każdego miesiąca na portalu pojawia się ponad sto artykułów, recenzji i newsów. Histmag współpracuje z większością polskich wydawców książki historycznej, instytucjami kultury, mediami, uniwersytetami, związanymi z historią stowarzyszeniami i grupami rekonstrukcyjnymi.

Nowy partner – Festiwal Historii bez Liku

Histmag dołączył do grona partnerów medialnych naszego wydarzenia. Pełną listę partnerów znajduje się w zakładce Partnerzy. Festiwal odbędzie się już we wrześniu. Dla miłośników historii przygotowaliśmy wyjątkowy na skalę europejską spektakl rekonstrukcji historycznej Bogowie Wojny a także wioskę historyczną, która przeniesie Was w czasie!

Pamiętajcie, aby dołączać do naszego wydarzenia na Facebooku i polubić profil Festiwalu Historii bez Liku na Facebooku. Bilety na Bogów Wojny wciąż dostępne – kup taniej w przedsprzedażny online.